W Super Aikido Lublin nie zapominamy  o regularnym szkoleniu umiejętności pod okiem najwybitniejszych aikidoków na świecie. Dzięki temu treningi w dojo Nowy Świat, Nałkowskich i Tumidajskiego są prowadzone na najwyższym poziomie i zgodnie z najnowszymi trendami w sztukach walki.

Tym razem sensei Mirosław Przybylski 5 DAN oraz sempaiowie: Szymon Przybylski 1 DAN i Paweł Zieliński 1 KYU uczestniczyli w Seminarium Aikiken-Aikijo, które prowadził Andre Cognard Hanshi 8 DAN. Seminarium odbyło się w dniach 26-27.03.2022 r.

HanshiCognard jest uważany za jednego z najważniejszych i najwybitniejszych aikidoków i szkoleniowców w nurcie Aikido Kobayashi Ryu na świecie oraz mistrzem w szkole miecza Yagyū.

Hanshi Andre Cognard przekazał uczestnikom mnóstwo wiedzy, przemyśleń i praktycznych wskazówek, które inspirują do pracy nad sobą i umiejętnościami aikido.

Od wielu lat jesteśmy pod wrażeniem umiejętności oraz sposobu przekazywania wiedzy przez Hanshi  Cognard. Seminaria z jego udziałem są obowiązkowym punktem w corocznym kalendarzu szkoleń w Super Aikido Lublin.

Intensywne treningi i możliwość przećwiczenia technik z aikidokami z różnych sekcji w kraju to cenne doświadczenie, które instruktorzy Super Aikido Lublin przekuwają na ciekawe i inspirujące treningi na co dzień.

Verified by MonsterInsights