Po dwóch latach nieobecności w Oblasach wróciliśmy!

Obozy zimowe aikido są nieodłącznym elementem szkolenia w naszym dojo i nie mogliśmy się doczekać powrotu do treningów i spotkań zimowych.

W tym roku treningi odbywały się w dn. 17-20.03.2021 r. w ośrodku Oblasówka i szkole podstawowej w Janowcu pod czujnym okiem senseia Mirosława Przybylskiego 5 DAN i senseia Hivzo Erika 4 DAN.

W obozie zimowym uczestniczyły sekcje Super Aikido Lublin oraz Aikido Mokotów Nakama-Doshi.

Podczas treningów uczestnicy obozu zimowego mieli okazję zgłębiać tajniki technik ręcznych, bokken i jo.

Poranki zaczynaliśmy od godzinnej rozgrzewki, a w trakcie dnia czekały na nas 2 intensywne treningi, po których można było wyżymać kimona 😊

Między zajęciami integrowaliśmy się i wymienialiśmy doświadczeniami. Warto pamiętać, że aikido to nie tylko sztuka walki, ale także wspaniali i różnorodni ludzie, z którymi się przyjaźnimy i spotykamy nie tylko na treningach i stażach aikido.

Dziękujemy za tak liczną reprezentację z sekcji Super Aikido Lublin Nowy Świat i Tumidajskiego oraz Aikido Mokotów Nakama-Doshi. Cieszymy się, że lubicie spędzać z nami czas, nie tylko podczas regularnych treningów, i rozwijać swoje umiejętności w aikido 😊

Do zobaczenia na kolejnych obozach, treningach i stażach.

My nie zwalniamy tempa i już w dniach 26-27.03. będziemy uczestniczyć w stażu Warszawie, który poprowadzi Andre Cognard Hanshi 8 DAN.

Verified by MonsterInsights