Weeknd 22-23.04.2023 r. zaliczymy do tych wyjątkowych w historii Dojo Super Aikido Lublin. Sensei Mirosław Przybylski 5 DAN obchodził 41. rocznicę praktykowania sztuk walki, a w tym 39 lat treningów aikido.

Z tej okazji gościliśmy zaprzyjaźnionych aikidoków z Włoch i całej Polski (m.in. Warszawy, Szczecina czy Koszalina). 

W te wyjątkowe dni zajęcia dla dzieci i dorosłych prowadził senseiAntonio Albanese 7 DAN.

Szczególnie ujęły nas treningi z dziećmi, którym bacznie przyglądali się rodzice. Na koniec sensei Antonio Albanese zwrócił się do dzieci ze specjalnym przesłaniem, żeby kochały rodziców i nie wstydziły się mówić „kocham Cię”, doceniały, że rodzice dają im możliwość rozwoju, który zaprocentuje w przyszłości 😊

Dorośli ćwiczyli różnorodne techniki ręczne, jo i booken. W trakcie wydarzenia, uczestnicy stażu, mieli możliwość zobaczenia próbek umiejętności na pokazach  senseia Mirosława Przybylskiego, a także zaproszonych na wydarzenie: Antonia Albanese Sensei 7 DAN, Luisy Grace Zaffainy Sensei 5 Dan, Tomasza Barańskiego Sensei 6 DAN, Tomasza Kaczyńskiego Sensei 5 DAN, Sławomira Falkowskiego Sensei 3 DAN,  i Artura WróblewiczaSensei 3 DAN.

Nie zabrakło także chwil wzruszeń i podziękowań za drogę, którą konsekwentnie zmierza sensei Mirosław Przybylski 5 DAN.

W dojo Super Aikido przybyło nam również wyższych stopni. Serdecznie gratulujemy zdania egzaminów, szczególnie Szymonowi Przybylskiemu awansu na 2 DAN.

Święto senseia Mirosława Przybylskiego rozpoczęło się już w piątek od kolacji sushi, którą przygotował sempai Paweł Zieliński 1 DAN. W sobotę świętowaliśmy na uroczystej kolacji w hotelu Vesaria, a w niedzielę na przygotowanym przez senseia Mirosława Przybylskiego i jego żonę, grillu.

Verified by MonsterInsights