Kolejny weekend z Aikido w Lublinie za nami 🈴🥋

Zakończył się Międzynarodowy Staż Aikido z Antonio Albanese Shihan 7 Dan 🇮🇹🇵🇱

W dniach 26 – 28 kwiecień 2024 roku gościliśmy w naszym Dojo w Lublinie 14 aikidoków z Włoch i ok. 50 osób z różnych ośrodków w Polsce.
Wspólne treningi prowadził Mistrz z Włoch Antronio Albanese 7 Dan. W piątek 26 kwietnia odbył się kameralny trening Aikidoków z Italii i Lublina zakończony kolacją w naszym dojo i zabawą taneczną.
W sobotę w godzinach porannych goście z Włoch zwiedzili nasze miasto i byli zachwycenie przede wszystkim naszym Starym Miastem. Po południu Maestro Antonio Albanese poprowadził specjalny trening dla dzieci z Lublina, a po nim 3 godzinny trening dla dorosłych. Wieczorem spotkaliśmy się na uroczystej kolacji w Holelu pod Kasztanami nad Zalewem Zemborzyckim, spędzają przyjemne chwile na wspólnej zabawie.
Niedzielę rozpoczęliśmy porannym treningiem dla dzieci, a poźniej trenowali wspólnie wszyscy dorośli. W tym dniu ćwiczyliśmy głownie z bronią (bokken i jo). Z bokken przede wszystkim aikiken w stylu YAGYU i z jo głównie JODO.

Dziękujemy Mistrzowi Antonio Albanese za inspirujące treningi, a wszystkim gościom za udział i możliwość wspólnego potrenowania 👏💪👊

Dziękujemy przede wszystkim:
Aikido Wago Dojo z Włoch,
UKS AIKIDO TAISO ze Szczecina,
Aikido Mokotów Nakama Doshi z Warszawy,
Kobayashi Aikido Koszalin,
Rzeszowska Akademia Aikido,
Super Aikido Lublin,
Aikido Lublin
oraz innym gościom z Warszawy i Chełma ♥️♥️♥️
Verified by MonsterInsights