Już o kilku lat w naszym dojo aikido w Lublinie nad Zalewem Zemborzyckim w wybrane weekendy są prowadzone dodatkowe treningi z bronią (jo, bokken).

Jest to można powiedzieć niepisana tradycja w naszym mieście. W Akademii Super Aikido Lublin przykładamy dużo uwagi do trenowania z bronią. Treningi z bronią mają na celu lepsze zrozumienie technik ręcznych, gdyż u podstaw aikido są sztuki wojenne samurajów, gdzie dominowała walka mieczem (katana). Treningi te cieszą się dużym zainteresowaniem, przede wszystkim dlatego, że panuje na nich bardzo dobra atmosfera i niesamowita energia. Piękne okoliczności przyrody ( bez względu na porę roku ), świeże powietrze, wspaniali ludzie połączeni wspólną pasją do aikido, aktywność fizyczna – czy coś więcej potrzeba aby uwolnić endorfiny.

Zapraszamy wszystkich do spróbowania tej aktywności i dołączenie do pasjonatów pięknej japońskiej sztuki walki – AIKIDO. Możesz zapisać na treningi siebie lub swoje dziecko. Jest też możliwie trenowanie wspólnie ze swoim dzieckiem w grupie „rodzinnej”. Aikido trenujemy w Lublinie w 4 dogodnych lokalizacjach: Czuby, Nałkowskich, Dziesiąta, Kalinowszczyzna.

Zadzwoń (tel. 784120520) i umów się na pierwszy bezpłatny trening, żeby spróbować.

Zapraszamy!!!