Dnia 26 listopada 2020 roku w naszym Dojo Super Aikido w Lublinie na ul. Nałkowskich odbyły się egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie kyu i jeden egzamin na stopień mistrzowski I DAN (SHODAN).

Na 3 kyu zdała Justyna Kita-Myśliwiec i Michał Pietrzak, natomiast na 2 kyu Marcin Jaszewski, Kamil Wójcik i Wiktor Grabowski. Gratulujemy wszystkim pięknie zdanych egzaminów 😀

Dużym wydarzeniem  w dojo są zawsze egzaminy na stopnie mistrzowskie. W tym roku egzamin na I DAN zdał Szymon Przybylski.

Szymon związany jest z aikido i sportem od dziecka. Przed aikido uczęszczał do klasy sportowej, gdzie trenował koszykówkę. Regularne treningi  aikido rozpoczął w wieku 11 lat i od razu trenował z osobami dorosłymi co było dla niego dużym wyzwaniem.  Oprócz wieloletnich  treningów w dojo Szymon podnosił dodatkowo swoje umiejętności uczestnicząc w wielu obozach  i stażach aikido (w tym międzynarodowych). Z  takich wydarzeń warto wymienić bardzo duży staż ze Śp. Maestro Giampietro Savegnago w Lublinie w 2010 roku. Szymon angażował się też w promowanie aikido biorąc udział w wielu pokazach aikido i festiwalach sztuk walki (np. Międzynarodowy Festiwal Sztuk Walki w CSK w Lublinie w 2017 roku). W 2019 roku Szymon ukończył kurs instruktorów samoobrony (aikido) i zyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć  aikido z dziećmi i dorosłymi.  W tym też roku zaczął pomagać jako instruktor w prowadzeniu zajęć w naszym Dojo Super  Aikido Lublin.

Promocja Szymona Przybylskiego  na I DAN (SHODAN) jest efekt jego zaangażowania i kilkunastoletniej pracy na tatami.

Szczerze mu gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju jego pasji – AIKIDO