ZAPROSZENIE NA STAŻ AIKIDO W LUBLINIE Z ABDELGHANI GHIATT 8 DAN

Kochani Rodzice i mali Aikidocy Samurajowie,

wiecie że od niemal 35 lat angażujemy się w rozwój Aikido. Wiele szkół, wielu uczniów o bardzo wysokich stopniach, filmowe przygody z Mistrzem Stevenem Seagalem, powstanie największej kampanii krwiodawstwa Krewniacy, setki staży i obozów. Wszystkiego nie sposób wymienić. W każdym razie potrafimy ocenić co dobre dla Aikido i warto na naszym zdaniu się opierać. Rozpoczęliśmy w latach 80′ przygodę z Aikido w federacji Aikikai. Po paru latach mieliśmy szczęście trafić do szkoły Mistrza Hirokazu Kobayashi. Nasz Ś.P. Mistrz Giampietro Savegnago SHihan 8 DAN mocno chciał abyśmy wspólnie współpracowali z Antonio Albanese Shihan 7 DAN i Abdelghani Ghiatt Shihan 8 DAN. To jego najbliżsi współpracownicy, których na swoich kilkudziesięciu spotkaniach we Włoszech zawsze widzieliśmy. Dlatego wspólnie z tymi wybitnymi Aikidokami razem rozwijamy Aikido w kilku krajach. 

W dniach 23-30 października 19 Aikidoków z Casablanki będzie w Polsce naszymi gośćmi. A od 25-27 października Mistrz Abdelghani poprowadzi w Lublinie staż Aikido.

Mistrz Abdelghani był osobistym uczniem i UKE legendarnych uczniów Nobuyoshi Tamura i Hirokazu Kobayashi, najbliższych ludzi twórcy Aikido O’Sensei Morihei Ueshiba. Mistrz niebywale zgrabnie i skutecznie połączył obydwa dość odległe style Aikido. Wszystko co uczy jest niebywale realne, ale i piękne w swej finezji jaką kultywuje. Organizujemy te wydarzenia w głównej mierze dla naszych uczniów, dla WAS!!! byście nie musieli ponosić sporych kosztów związanych w edukacji Aikido z podróżami, noclegami, wyżywieniem poza domem itp. Na pewno zdajecie sobie jednak sprawę jak dużym wyzwaniem jest dla nas gościna tak wielu ludzi. Logistyka i koszty są niewspółmierne do pozyskanych symbolicznych składek za staż. Dla dzieci staż kosztuje 50 pln (1 godz. treningu w sobotę i 1 godz. w niedzielę). Lecąc na staż do Japonii musimy przygotować 11.000 PLN za osobę, a do Mistrza Seagala w Moskwie 6000 pln.

Robimy wszystko co możliwe aby było Wam jak najłatwiej. Bardzo liczymy na Was. Wierzymy, że nikt nas nie zawiedzie. Wierzymy, że wszyscy dopiszą na treningach w Lublinie. Kto? jak nie Wy, którzy kilka razy w tygodniu męczą się i wylewają pot na macie aby być jeszcze lepszymi.

Prosimy o wcześniejsze zapisy na treningach. Spotkanie na stażu to wspólny trening przyjaciół w wyjątkowej atmosferze przyjaźni i zrozumienia. To nowa wiedza i motywacje. To atrakcyjnie i pożytecznie spędzony czas.Sugerujemy aby zaprosić swoich bliskich, rodzinę, znajomych na te wydarzenia, bo po prostu staż z pokazami przyrównać można do pięknych artystycznych wydarzeń. Biorąc pod uwagę, że Aikido cieszy się opinią najpiękniejszej sztuki walki zgadzamy się na filmowanie i robienie zdjęć przez naszych gości, a Waszych bliskich. Zaproście swoje koleżanki i kolegów ze szkoły aby popatrzyli w czym uczestniczycie i co potraficie. Istnieje duża szansa, że po obejrzeniu Mistrzów w akcji i tego jak Wy ćwiczycie zapiszą się do naszych akademii Aikido4Life.

Informacje szczegółowe na treningach u Sensei Mirka (tel. 784 120 520)

Marcin Velinov Shihan 6 DAN

Mirosław Przybylski Sensei 5 DAN